Jsem tu pro vás

Terapeutické práci s lidmi se věnuji od roku 2001, kdy jsem nastoupila na Linku bezpečí pro děti. Po několika letech této krásné práce jsem určitý čas působila i na Lince důvěry Riaps, kde jsem měla možnost pracovat pro změnu s dospělými.

Individuální terapii poskytuji od roku 2013. Neustále se vzdělávám a vše, co považuji za užitečné, přenáším bezprostředně do své praxe. Terapeutické techniky a metody jsou mými nástroji, které pro uzdravování používám intuitivně, s citem a zodpovědností vůči klientům.

Každý člověk se narodí šťastný. Pozorujte někdy miminka. Stačí jim málo a jsou spokojené. Během dětství nás formují nejbližší dospělí (se svými vlastními zraněními), ale i společnost (normy, pravidla, předsudky), do které jsme se narodili. Traumata, větší či menší, ale hlavně každodenní realita vytváří naši osobnost, nastavení a postoj k životu, ke světu, k lidem kolem nás a především k sobě samým.

Často se stane, že na cestě k dospělosti se vnitřní pocit štěstí, klidu nebo spokojenosti kdesi poztrácí. Štěstí je ale stav mysli a lze se tedy k němu vrátit i navzdory podmínkám, ve kterých člověk žije. Deset let meditací je jednou z možností, existuje však i rychlejší způsob a tím je právě terapie.

Během sezení cestuji s klienty v čase: vracím je na začátek, do dětství – tam, kde zranění vznikla. V tomto místě, tj. v příčině, lze uzdravovat. Uzdravení a změny z něj plynoucí jsou rychlé a trvalé. Není potřeba docházet mnoho let na terapie, leckdy jich postačí doslova pár. Jedinou podmínkou je, že člověk se uzdravit chce.